Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/kliris/domains/warszawa-24.pl/public_html/wp-content/themes/Warszawa/includes/builder/functions.php on line 6131 Pomoc po śmierci Bliskiej Osoby - Warszawa 24

Kiedy nadchodzi chwila, w której po długotrwałej chorobie odchodzi ktoś nam bardzo bliski, emocje zwykle biorą górę. Mimo oczekiwania nieuniknionego, nie da się przygotować dobrze na to, co dzieje się z człowiekiem później. Inaczej jest w sytuacji, kiedy na członka rodziny spada nagła, tragiczna śmieć, której nikt się nie spodziewał – wtedy potrzebne jest jak największe wsparcie, którego udzielić może rodzina oraz firma oferująca usługi związane z pochówkiem i ostatnim pożegnaniem zmarłej lub zmarłego.

Nekropolis – usługi pogrzebowe Warszawa

Warszawski zakład pogrzebowy oferujący swoje usługi w dzielnicach Bielany i Żoliborz stacjonuje na ulicy Gwiaździsta 17 i może tam osobiście przedstawić wszystkie swoje usługi.
Oczywiście wszystko można załatwić poprzez stronę internetową https://nekropolis.com.pl oraz telefonicznie, gdzie w równym stopniu zostaną przekazane wszystkie istotne informacje.

W tak trudnych chwilach jak śmierć Bliskiej Osoby często można nie zdawać sobie sprawy, z ilości formalności, których trzeba dopełnić, aby wszystko ułożyło się prawidłowo, a pożegnanie odbyło się w atmosferze spokoju, a nie zamieszania. Zakład pogrzebowy Nekropolis oferuje pomoc od samego początku do końca. Transport ciała z domu rodzinnego, szpitala lub hospicjum, kosmetyka i ubiór pogrzebowy, trumna – to wszystko łącznie z ceremonią może zostać zdjęte z naszych barków i zorganizowane profesjonalnie oraz zachowaniem szacunku do powagi sytuacji.

Koszty całego przedsięwzięcia zwykle pobierane są z zasiłku pogrzebowego, także nie warto martwić się brakiem możliwości finansowych.

Zakład Nekropolis Warszawa zajmie się również organizacją nagrobka, kwiatów, oprawy muzycznej. Może zorganizować pożegnanie w specjalnej sali, której jest właścicielem oraz przechować ciało w chłodni, jeśli jest taka potrzeba.

Organizacja kremacji, czy przewozu zmarłego z zagranicy jest oczywiście możliwe, a przewóz najbliższych na uroczystości żałobne to podstawowa forma usług, o których warto pamiętać.