Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/kliris/domains/warszawa-24.pl/public_html/wp-content/themes/Warszawa/includes/builder/functions.php on line 6131 Usługi pogrzebowe w Warszawie - Warszawa 24

Organizacja pogrzebu jest niemałym wyzwaniem, dlatego najodpowiedniej zlecić to osobom, które zajmują się tym profesjonalnie.

Organizacja pogrzebu na terenie Warszawy

Na terenie Warszawy istnieje wiele firm, które oferują swoje usługi pogrzebowe, a jedną z nich jest Tren. Profesjonalne podejście do organizacji pogrzebów oraz doświadczenie w organizowaniu pochówków pozwala na pewność, że wszystko odbędzie się bez jakichkolwiek niedociągnięć. Zakład pogrzebowy przed organizacją głównej ceremonii zajmuje się wszelkimi niezbędnymi formalnościami, które należy wypełnić przed przygotowaniem pogrzebu.

Firma funeralna świadczy usługi związane z transportem zwłok z domu, ale również z wszelkiego rodzaju placówek leczniczych czy też hospicjów. Co więcej, Tren zajmuje się transportem międzynarodowym. Poza transportem osoby zmarłej zakład pogrzebowy świadczy również usługę transportu uczestników ceremonii na miejsce pochówku, jak i usługę dowozu księdza na miejsce pogrzebu nie tylko na terenie Warszawy.

Zakład pogrzebowy Tren obsługuje następujące dzielnice:

  • Bemowo
  • Powązki
  • Wola
  • Żoliborz

Przygotowywanie pogrzebu

Zakład pogrzebowy zajmuje się kompleksowym organizowaniem pogrzebów. Firma posiada biuro mobilne, co pozwala na dojazd do klienta, aby ustalić niezbędne szczegóły związane z pogrzebem. Pierwszym z nich, po załatwieniu formalności pogrzebowych, jest wybór typu ceremonii. Tren ma doświadczenie zarówno w organizacji pogrzebów tradycyjnych, jak i również pogrzebów wraz z kremacją. Decydując się na pogrzeb tradycyjny, firma zapewnia możliwość obejrzenia oraz wyboru odpowiedniej trumny.

Trumny można obejrzeć bezpośrednio na ekspozycji w biurze. Poza wyborem trumny, pracownik zakładu pomoże w wyborze odpowiedniego stroju dla osoby zmarłej. Decydując się na pogrzeb tradycyjny trzeba brać pod uwagę również konieczność transportu trumny na miejsce pogrzebu. Zakład oferuje przewóz trumny bezpośrednio na miejsce pochówku. Drugą coraz częściej wybieraną formą pochówku zmarłych jest pogrzeb z kremacją. Jeśli osoby zdecydują się na ten wariant pogrzebu, firma zajmie się kwestiami związanymi z krematorium oraz doradzi w wyborze odpowiedniej urny.

Tren - usługi pogrzebowe Powązki

Ceremonia pogrzebu

Sama ceremonia pogrzebu wymaga odpowiedniego przygotowania. Powinno zadbać się o odpowiedni wystrój w postaci kwiatów w kościele lub sali, w której ma odbyć się pogrzeb. Bardzo ważną kwestią jest również dobór odpowiedniej oprawy muzycznej oraz coraz bardziej popularnej oprawy fotograficznej.

Te usługi pogrzebowe również zapewniane są przez firmę funeralną, dzięki czemu rodzina pogrążona w żałobie nie musi przejmować się żadnymi sprawami związanymi z przygotowywaniem pogrzebu. Tren zapewnia organizację pogrzebu od podstaw, aby zapoznać się z pełną ofertą warto odwiedzić stronę tren.com.pl